Kullanım Şartları ve Koşulları

Kullanım Şartları ve Koşulları


1. Koşullar


https://www.2vk.net adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına bağlı kalmayı kabul etmektesiniz ve geçerli tüm yerel yasalarla yapılan sözleşmeden sorumlu olduğunuzu kabul etmektesiniz. Bu şartlardan herhangi birine katılmıyorsanız, bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde Paylaşılan İçerikler  ©-Telif Hakkı ve ®-Ticari Marka Kanunu ile korunmaktadır.

2. Sorumluluk Reddi


2vk.net Web Sitesi Genel Paylaşım Sitesi olarak içerik sağlayıcı hizmeti veren bir platformdur . Sitemizde yüzlerce, binlerce üyenin denetilmeden paylaşımlarına yer verebilir. Bu nedenle 2vk.Net Web sitemiz üyelerin paylaştığı içeriklerin doğruluğu veya güvenilirliği hakkında bir garanti vermez. 2vk.net Web Sitemizde paylaşılan içeriklerde videolar, görseller, metin yazılarda hatalar içerebilir veya güncel olmayan paylaşımlar olabilir web sitemiz bu tarz paylaşımlarda herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır ve sorumluluk kabul etmemektedir.

3. Dış Bağlantılar


2vk.Net Web Sitemizdeki içeriklerdeki paylaşılan 3. taraf dış linklerin tümünü inceleyemez. 2vk.Net Web Sitemiz bu tür dış bağlantılı linklerin ve sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Sitemizdeki paylaşılan Herhangi bir 3. taraf web site linklerinin 2vk.net tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Dış bağlantılara giriş yaptığınızda kullanımının riski kullanıcının kendisine aittir.

4. Site Kullanım Şartları ve Değişiklikleri


2vk.Net Web Sitesi Kullanım Koşulları ve Şartları, Paylaşım Kuralları, Gizlilik Politikaları İlkelerini herhangi bir zamandan önce bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının güncel sürümüne bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Sitemizdeki Politikalar ve Hizmet Şartları Tüm Dünya Ülke yasaları tarafından onaylı ve bağlayıcıdır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.