Hakkımda

Herkese Merhaba Nasıl Gidiyor? Benim Adım Hanifi Tarık Keçe,

 

1984 Kasım Ayı Doğumluyum şuan 36 yaşındayım. Bekarım. Mesleğim Webmaster ve İnternet. İnternet benim evim ve ilgi alanım diyebilirim. İnternet ile 2007 Yılında tanıştım ve o zamandan beri ilgi odağım oldu. Sürekli kendimi geliştiriyorum her alanda. İnternette yazılım, sunucu, güvenlik, seo vb.... bilişim üzerine çoğu konuya hakimim.

Hem yazarlık ve editörlük yapıyorum hemde web alanı ve network alanlarında kendimi geliştiriyorum. İlgi alanım şuan network. Aşağıdaki fotoğraflar benim yani ben deniz Tarık ve o fotoğraflar benim resimlerim.

Ben ayrıca Şizofreni Hastasıyım. 15 Yıldır bu hastalığın pençesindeyim. Aşırı duyarlı ve çok hassas bir yapım vardır. Çok soğuk ve sert bir görünüm var sanırım..., ben kendimi öyle görüyorum... Fakat aslında öyle biri değilim aşırı duygusal bir yapım vardır. İnsanlara hizmet etmeyi, yardım etmeyi ve eğlendirmeyi seven biriyim. Fakat Hastalığım dolayısıyla gençlik yıllarımda çok şey kaçırdım bu bana yara gibi geldi.

Şimdi ise Hayatı dolu dolu yaşıyorum, anlık yaşıyorum geleceği hiş düşünmeden. sigara, alkol vb.... alışkanlıklarım var. Aşağıdaki siteler bana ait yani bu sitelerin kurucusu benim. Herhangi bir aklınıza takılan soru, sorun, şikayetlerinizi lütfen aşağıdaki Email adresine gönderin. Sizler benim için değerlisiniz ve özelsiniz, insanlara değer veriyorum ve çok önemsiyorum bu benim yapımda var. Sosyal Ağlarda Profilim Yok.

Bana Ulaşın Email: [email protected]

Aşağıdaki Adresler Benim Tescilim Altındadır.

2vk.net - forumoyun.net - video.2vk.net

 

Benim Fotoğraflarım 

 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.