Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Bitti Mi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Bitti Mi

Oktay Kaynarca'dan Çarpıcı Paylaşim

Atv ekranlarında yayinlanan ve izleyici kitlesinin başarılı bir sekilde keyif verici hale getiren EDHO Dizisinde neler yaşandı.
Sezona başlamadan olayli biten dizide, kanal ve yapımcı arasinda bilinmeyen sebeplerle dizinin acilen yayından kaldırılması herkeste şok yaratmıştı.

Hala sır gibi saklanan dizideki sorunun Maddi mi ? Yoksa farkli sebepler mi var ? 

Bilinmeyen sebepler ile dizinin akibeti ile ilgili yaşanan gelismelerde SHOW TV kanalında yayınlanacağı dedikodularınin ardından yeni bir gelişme yaşandı.

DİZİ BİTTİ Mİ ? YOKSA YENİ KANAL MI ARIYOR ?

Herkesin merakla bekledigi sorularin cevabini yanıtlıyoruz.
Bilindiği üzere SHOW TV Reytingleri yuksek dizileri sever ve diğer kanallara göre reytingi iyi olan dizileri bile rafa kaldiran bir kanal olduğu biliniyor.
Eşkiya Dünyaya Hukumdar Olamaz Dizisi SHOW TV de yayinlanabilirmi diye dusunenler elbette vardir.
SHOW TV kanalı için dizinin kabul edilmesi çok zor olduğunu ve %50 bir oran ile kabul edilir edilmez sizin kanaatinize kalmış.
EDHO Diziside reyting olarak barajda ama sabit bir kitlesi mevcut. Kabul edilme yönünden tek avantaj noktası diyebiliriz.
Lakin Bugun EDHO Dizisinin Başrol oyuncusu OKTAY KAYNARCA 'dan üzücü bir haber geldi.

OKYAY KAYNARCA SOSYAL MEDYADAN YAPTIĞI ÜZÜCÜ PAYLASİM

Dizinin yeni bölümünü dört gözle bekleyen izleyiciye kötü haberi Oktay Kaynarca verdi. Sevilen oyuncu, sosyal medya hesabından dizinin devam etmeyeceğini söyleyerek hayranlarına veda etti.

İşte Oktay Kaynarca'nın o paylaşımı;
"At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. 
Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir' Cengiz Han....
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim. 
Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım 'EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ' ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. 
Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşça kalın…"
EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ DİZİSİNDEN AÇIKLAMA GELDİ Mİ ?

EDHO Yapımcılarından henuz bir açiklama yapılmadı.
Oktay Kaynarca Yapimcidan once neden veda etti ?
Gerçekten düşündürücü bir paylasim yapildi. Paylasimda İzleyicinin kalbini mi dinlemek istedi ? Yoksa gercekten bitti mi ?
Başrol oyuncusu'nun Dizi yapımcılarından önce paylasim yapmasi bize çok saçma geldi.
Bu tur konusma OKTAY KAYNARCA tarafindan yapılması uygunmudur? Yoksa bir Nabız yoklaması mi ?
Siz okurlarımızin degerlendirmelerine bırakıyoruz...
Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.