25/6/2021 Cuma Manşet Haberleri

25/6/2021 Cuma Manşet Haberleri

 25 Haziran 2021 2vk gundemden kısa özetler;

Gününün oğlu gelismelerinde neler oldu. Tüm haberler bir araya geldi ve 2 dk içinde tüm haberler detayli okuyun...

Recep Tayyip Erdoğan: “Sevgili genç kardeşlerim, #YKS2021’in hayalini kurduğunuz geleceğe atılan güzel bir adım olmasını temenni ediyor, sınavda hepinize başarılar diliyorum. Şunu bilmenizi isterim; sonuç ne olursa olsun, Türkiye Cumhuriyeti Devleti hep yanınızda olacak. Rabbim zihin açıklığı versin.”


George Floyd’un ölümüne neden olan polis memuru Derek Chauevin’e 22 yıl 6 ay hapis cezası verildi.


Kemal Kılıçdaroğlu: “Sınavlar gelir geçer sevgili gençler ama gençlik bir kere yaşanır. Genç olmak harika bir şey! Hafta sonu elinizden geleni yapın ama sınavların hayatınızı tutsak etmesine de izin vermeyin. Her şey güzel olacak, yarın bugünden daha güzel olacak.”


Ali Koç: "Ben artık kırgın değilim, kızgınım ve Aziz Yıldırım beni kızdırmanın nelere mal olabileceğini görememiş durumda."


Ali Koç: "Sayın Aziz Yıldırım, sizinle yüz yüze geleceğiz! Kaçmak yok!"


Ekrem İmamoğlu: "Toplu taşıma araçlarımız #YKS2021'e girecek öğrenci ve sınav görevlilerine ücretsiz olacak."


Akşener: "İstanbul Sözleşmesi'nden çekilme kararını durdurmak için Danıştay'a yaptığımız başvurumuzdan hala ses yok."


Bingöl’de 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

İngiltere Sağlık Bakanı Hancock, eşini danışmanıyla aldattığı görüntülerin ardından özür diledi: "Sosyal mesafe kuralını çiğnediğimi kabul ediyorum."


Kılıçdaroğlu, CHP’nin yeni seçim sloganını açıkladı. Kılıçdaroğlu, "Martın sonu bahar' demiştik. Şimdi, 'Ampul patlayacak, güneş doğacak' Her şey aydınlık olacak" ifadesini kullandı.


Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yatıyor kalkıyor 'erken seçim' diyorlar. Erken seçimin tarihi belli, Haziran 2023. Boşuna çabalamayın."


Mansur Yavaş: "Kıymetli evlatlarım, Gelecek güzel günlere inanıp çalıştınız, yarına sadece kendinize inanmak kaldı. YKS'de hepinize başarılar diliyor, eğitim yolculuğunuzda tüm adımları birlikte atacağımıza söz veriyorum."


Erdoğan: "Türkiye ile AK Parti'nin kaderi adeta bütünleşmiştir; Türkiye'yi seven AK Parti'yi seviyor, Türkiye'den nefret eden bizden de nefret ediyor."


Kemal Kılıçdaroğlu: "Kendi gencine bu kadar sevgisiz bu kadar saygısız bir iktidar işte. Hiç mi utanmıyorsunuz bunları yaparken ey Ak Parti? Aranızda biriniz çıkıp da bu adaletsizdir diyemedi mi? Bizim çocuklar o okullara girebilmek için bütün gençliklerini heba ediyorlar!"


Kemal Kılıçdaroğlu: "Gençler merak etmeyin, koca ülkeyi Kataristan’a döndüren bu zihniyeti tarihin tozlu sayfalarına göndereceğiz, son çırpınışları. Bu protokolleri de yırtıp atacağız."


Mansur Yavaş: BLD 4.0 dijital dönüşüm hamlelerimizin yenisine online yazılım eğitimini ekledik. 

 

Gençlerimizi yetenekleri doğrultusunda destekliyor, çağın hızına birlikte yetişiyoruz.


Facebook'un dünya genelinde aktif kullanıcı sayısı 2.85 milyar olarak açıklandı.


İletişim Başkanı Altun: "Türkiye ve Katar arasında imzalanan protokol sadece silahlı kuvvetler mensuplarını kapsamaktadır."


Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sizlere inanıyor ve güveniyorum, 2023'e hazırlanıyor muyuz?"


18 yaş ve üstündeki vatandaşların aşılanmasına başlandı.

Muharrem İnce: "Milyonlarca gencimiz, yarın yapılacak sınavda ter dökecek, dirsek çürütecek. Siz Katarlı gençlerin mi hükümetisiniz? Rezilsiniz!"

F1 İstanbul’a geri dönüyor 🔥


Geçtiğimiz yıl yalnız yaşayan 77 yaşındaki Meral Ahmetoğlu'nu 6 lira için ayakkabı bağcığı ile boğarak öldüren kurye Recep Yaz, 'Kasten öldürme' suçundan müebbet, 'Yağma' suçundan ise 9 yıl 2 ay hapis cezası verildi.


Uyuşturucu ticareti yapmak suçlamasıyla tutuksuz yargılanan H. A., evinde yakalanan hassas terazinin mahkeme salonunda A4 kağıdı tartamaması üzerine beraat etti.


Sigara ve alkolde ÖTV sabit tutuldu.


Türkiye ile Katar arasında imzalanan protokole göre, Katarlı gençler Türkiye'de sınavsız tıp, diş hekimliği, eczacılık eğitimi alabilecek.


AK Parti kurucularından Kemal Albayrak: "Erdoğan'ın 3. kez adaylığı Türkiye'yi felakete götürür."


İngiltere’de obezite ile mücadele kapsamında abur cubur reklamlarının televizyonda 21.00'den önce yayınlanması yasaklandı.


Fatih Altaylı: "Aziz Yıldırım'ın bir rekoru ise en çok Galatasaray şampiyonluğuna tanık olmuş Fenerbahçe Başkanı olmasıdır."


Merkez Bankası rezervleri 97 milyar 324 milyon dolar oldu. (Sputnik)


Süleyman Soylu: Türkiye’de terörist sayısı 240’a düşürüldü.


Bazı Hollandalı şirketlerin, Avrupa’da yasaklanan tehlikeli ve zehirli akaryakıtları Afrika ülkelerine sattığı ortaya çıktı. (BBC)


SON DAKIKA - Real Madrid Sportif Direktörü Luis Campos, Çağlar Söyüncü'yü listesine aldı.


ÖZEL | Ajax, ismi Galatasaray ile anılan Steven Berghuis ile anlaştı. 


🔸 Oyuncunun kulübü Feyenoord ile görüşmeler sürüyor. 


🔸Galatasaray’ın oyuncu için resmî teklifi olmasa da ilgilendi. Oyuncu Galatasaray’a sıcak bakmadı.


Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a teklif:

"TV'ye çıkacağız. Bütün iddialarınız ve söylemeyi unuttuğunuz her şeyi çıkarın. İstiyorsanız yanınızdaki arkadaşları da getirin. Sizi çok seven medya mensupları var ya. Onları da getirin. Fenerbahçe TV'de olacak"

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.