Samsunlu M. A. Gul Sinopda 21 yıllık trafik polisi, marketten dönen eşi tarafından evinde ölü bulundu.

Samsunlu M. A. Gul Sinopda 21 yıllık trafik polisi, marketten dönen eşi tarafından evinde ölü bulundu.

 Sinop Gerze İlçesinde gorev yapan Samsun Kavak Yenigun mah. Nufusuna kayitli trafik polisi Mehmet Ali Gül sebebi bilinmeyen bir durumdan evinde ölü olarak bulundu.

Sinop Gerze İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde trafik polisi olarak görev yapmakta olan 46 yaşındaki Mehmet Ali Gül, marketten dönen eşi tarafından evinde ölü bulundu.

Gerze 'de bugün saat 15.30 civarında meydana gelen olayda, ayağının kırık olması nedeniyle raporlu olduğu öğrenilen polis memuru Mehmet Ali Gül 'ün Hamidiye Mahallesi Mehmetçik Caddesi Bahar Apartmanı'nda oturduğu, eşi ve çocuklarının marketten döndüğünde Gül'ün cansız bedeniyle karşılaştığı kaydedildi.

Daha öncesinde şeker hastalığının da oldugunu ve ölüm sebebinin ne oldugu otopsi sonrasi belli olacak.

EMNİYET MÜDÜRÜ, AİLEYLE GÖRÜŞTÜ

Mehmet Ali Gül'ün ölüm haberinin duyulmasından kısa bir süre sonra olay yerine Sinop İl Emniyet Müdürü Cahit Şahin gelerek kederli aileyle görüştü.

MESAİ ARKADAŞLARI DA OLAY YERİNE GELDİ

Gül'ün mesai arkadaşları da olay yerine gelirken, cumhuriyet savcısı ve olay yeri incelemenin de detaylı bir çalışma yaptığı öğrenildi. 21 yıllık memur Gül'ün kesin ölüm nedeninin yapılan otopsinin ardından belli olacağı kaydedildi.

Otopsi sonrasi;

29/06/2021 Salı Günü Öğlenden sonra 14:00 'da herhangi bir gecikme olmaz ise Samsun/Kavak/Yenigün Mahallesi'nde Aile kabristanligina defnedilecektir.

Balık tutmaya giderken, Duşup kayan ve evinde raporlu olarak istirahat eden, M.Ali Gul Ani kalp krizi sonucunda vefat etmistir.

Eşinin, bakkala gidip gelmesiyle komsularina haber verilmesinin ardindan hastaneye kaldirilan M.Ali Gul için son mudahalelere rağmen hayata geri donememistir.

Otopside; Beyinde pirtilaşma sonrasi kalp krizini geçirdiği sonuclanmistir.

Samsun Kavak Yenigun Mah Mezarlığına Saat 14:00 da Belediye Baskani, Kaymakam, Emniyetten gorev arkadaslari ve yakinlari tarafindan toprağa verilmistir.

Ailesi ve yakinlarina baş sağlığı diliyoruz.

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.