Günün Manşet haberleri 23/05/2021

Günün Manşet haberleri 23/05/2021


Günün Manşet haberleri

                                                              23/05/2021

Sayfamız Gün boyu içerikleri yenileniyor...
Dans ettiği videosunu paylaştığı için kovulan spiker Hande Sarıoğlu, dikkat çeken bir paylaşım daha yaptı:
AK Parti İstanbul Milletvekili Av. Abdullah Güler: Türkiye'yi güvenilir olmayan bir ülke pozisyonuna sokmak için bir çalışma yürütülüyor

Ziya Selçuk: ''Bizim ana görevlerimizden birisi de ailelere seçenekler sunmak. Millî Eğitim Bakanlığı kimseyi yalnız bırakmadı.''

Jahrein: Her gün ev adresimi içeren ölüm tehditi alıyorum. Her gün yandaş medya hakkımda kırpılmış videolardan tv dahil olmak üzere haber yapıyor.

Binali Yıldırım'ın ''Oğlum Venezuela'ya ihtiyaç sahiplerine test kiti, maske dağıtmak amacıyla gitmiştir.'' açıklamasından sonra bahsedilen tarihlerde Venezuela'da vaka sayısının 350 civarında olduğu öğrenildi.
⚫⚪ Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi gruplarına direkt olarak katılacak. 

Binali Yıldırım: Sedat Peker'in iddiaları kesinlikle iftiradır, yalandır, şiddetle reddediyoruz.

Binali Yıldırım: Oğlum Venezuela'ya geçen sene Aralık ayında ihtiyaç sahiplerine test kiti, maske dağıtmak amacıyla gitmiştir. Resmi heyetle değil, kendi imkanıyla gitmiş, heyetle orada karşılaşmıştır.

İsrail, Kovid-19 ile mücadelede kapsamında Rusya, Arjantin ve Seyşeller'e seyahat yasağı getirdi.

Türkiye'de son 24 saatte 7 bin 839 kişinin testi pozitif çıktı, 197 kişi hayatını kaybetti.

Sedat Peker'in 7. videosunun Habtoor Palace Dubai'de çekildiği ortaya çıktı.
Habtoor Palace Dubai
Habtoor Palace Dubai
Habtoor Palace Dubai
Habtoor Palace Dubai

Sedat Peker bu görseli paylaşarak: Çevre Bakanlığı Mekansal Planlama Genel Müdürü yavuz erdal kayapınarın sadık soylu tarafından kapattırılarak (kendisine köle hale gelmesini sağladığı) fetö soruşturma evrakı. “Sayın savcılar, başka delile ihtiyacınız var mı?”


Muharrem İnce: Yargı, Türkiye Cumhuriyeti adına harekete geçmelidir. Bin yıllık devlet geleneğimiz, ülkemizin geleceği için tüm kurumlarını cesaretle işletmelidir. Memleket Partisi, geleceğimiz adına bu sürecin takipçisidir. 

O tuğlayı çekip duvarınızı başınıza yıkacağız!...

Tolga Ağar: "Biz vatan, devlet, bayrak, namus ve şeref için ölmeyi göze alanların torunlarıyız, çocuklarıyız. Varsa aynı şerefte aynı yürekte olan hodri meydan... 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 #ErdoğanlaBirlikteyiz "

Sedat Peker'in kardeşi Atilla Peker Muğla'da gözaltına alındı! (T24)

Sedat Peker: "Devletin kutsallığına inanmış olan şahsım tarafından bunu söylemek çok acı. Ancak namusu maaşı kadar olan bazı bürokratlar; korkut ekenle mehmet ağarı neden gözaltına almıyorsunuz, sadece benim kardeşimi alıyorsunuz?"

Sedat Peker: 7. videomda söylediğim ara durak ülke Dominik değil Panama’dır. Dil sürçmesi olarak Dominik dedim. Dominik devletinden ve halkından özür dilerim.:
İstinaf mahkemesi, Susurluk JİTEM davasında aralarında Mehmet Ağar'ın da bulunduğu sanıklar hakkında beraat kararlarını bozdu. Ağar ve diğer sanıklar yeniden yargılanacak. (T24)

A Haber: “Jahrein: Kudüs bizi ilgilendirmez.”

Derya Yanık, kadına şiddette geçen yılın Şubat-Mart aylarındaki artışı 'tolere edilebilir' bulduğuna ilişkin sözlerinin haberleştirilmesini 'algı operasyonu' olarak nitelendirdi.

Barış Pınarı bölgesinde 6 PKK/YPG’li terörist etkisiz hâle getirildi!

Fatih Erbakan: "Milli Görüş siyaseti dünya öncelikli değil ahiret öncelikli bir siyasettir."

İstinaf mahkemesi, Susurluk JİTEM davasında aralarında Mehmet Ağar'ın da bulunduğu sanıklar hakkında beraat kararlarını bozdu. Ağar ve diğer sanıklar yeniden yargılanacak. (T24)

Selanik göçmenleri için "Yüzde 90'ı Sabetayist(kendini Müslüman gibi gösteren Yahudi) , Müslüman değil" diyen müftü hakkında soruşturma başlatıldı

Şanlıurfa’da tedavi için hacamat yaptıran basur hastası bir kişinin anüs bölgesine kaçan yağlı çay bardağı ameliyatla çıkarıldı.
Yerli aşı adayının faz-2 raporu: Gönüllülerin yüzde 100'ünde antikor oluştuğu belirlendi.

İstanbul'da metrobüste, bir kadının erkek yolcuya 'Karşımda bacak bacak üzerine atarak oturamazsın' demesi üzerine tartışma çıktı. Kadın yolcunun erkek yolcuya tükürmesiyle büyüyen tartışmaya diğer yolcular müdahale etti.
Eurovision 2021'de İtalya, 524 puan ile birinciliği elde etti.
Sedat Peker'in 7. videosu yayımlandı.

Sedat Peker: Devletin İçişleri Bakanlığı makamında bir deli oturuyor. Bu adam hasta.

Sedat Peker: Lan ben Köfteci Yusuf'u n'apayım? 10 tane köfte tezgahı kursam 30 bin kişiye satsam Köfteci Yusuf'un hasılatından daha fazla param olur. Sen hasta ruhlusun.

Sedat Peker: Bizim akrabaya baskı yapıyormuşsun açıklama yapsın diye, akraba makraba ayırmadım herkes kayıt altında. Reşat Baba seni severim sayarım, sakın böyle bir hataya düşme!

Sedat Peker: Devletin bakanısın neden gazetecilerle FaceTime üzerinden konuşuyorsun? Niye müdürünün telefonundan?

Sedat Peker: Sana sözüm olsun... Devletin o şerefli makamından ayrıldığında bir gün yüzleşeceğiz, bu dünya böyle sürmez. Senin boynuna köpek tasması takıp sokaklarda gezdireceğim.

Sedat Peker: Almanya'ya gitsem diyecekler "Can Dündar orda, bu da onlarla anlaştı", Amerika'ya gitsem FETÖ'yle anlaştı, ulan zaten İsrail'e gitsem "bak gördün mü onu yahudiler destekliyor", Yunanistan'a gitsek "tarihi düşmana gitti". Lan gidecek ülke mi var nereye gideyim?

Sedat Peker: Bu işin sonunda ne olacak diyorlar. Ben bu işin sonunda öyle bir hikaye yazacağım ki bu dünyada kimse ufak kız çocuklarını ve annelerini üzmeyecek.

Sedat Peker: Yeni güzergah kurmak için Venezuela'ya kim gitti? Binali Yıldırım'ın oğlu Erkan Yıldırım. Ocak ayında ve Şubat ayında gidip 4 gün kaldı.

Sedat Peker: Erkan Yıldırım, Halil Falyalı'nın otelinde veya casinosunda misafiriydi. Mehmet Ağar bu senkronizenin ortasında. Erkan Yıldırım'ın Süleyman Soylu ile çevresinde bu konularla ilgili dostluğuna bakın.

Sedat Peker: Hep böyle yapıyorlar, vatanseverlik ile milleti coşturuyorlar herkesi birbirine sokuyorlar. Şimdi diyecekler niye anlatmadın. Lan neyi anlatayım siz gördüğünüz her şeyi anlatıyor musunuz?

Sedat Peker: Mehmet Ağar, tüm uyuşturucu işi yapanlar bunun arkadaşı. Kürt iş adamları diyorlar ya..Hayır uyuşturucu işi yapıyorlardı hepsi. Hepsinden para aldı ve tüm işlerini hallediyordu.

Sedat Peker: Uğur Mumcu bence şehittir. Neden öldürüldü? Öldürüldüğü zaman yazdığı yazılara bakın. Hep terör bölgelerinde uyuşturucu tarlaları olur ve silah ticareti. Şehit olduğunda yanına ilk gelen kim? Mehmet Ağar. Katil hep ilk gelir.

Sedat Peker arkasında bulunan tahtada yazanları göstererek: "beni bunları açıklamak zorunda bırakma eğer açıklarsam devlet uluslararası hukuk önünde suçlu duruma düşer bu yüzden uluslararası hukuku okuyorum ki devlete sıkıntı çıkartmayayım."

Kuzey Kıbrıs'ta bazı otellerde turistler, elektronik kelepçe takarak tatil yapacak.

İsveç'in bir şehrinde eski Belediye Başkanı Hermansson, siyasi kariyerini sonlandırdıktan sonra çöpçü oldu: ''Kirayı ödemem lazım'' dedi.

Avusturya'da bir hastanın yanlış bacağı kesildi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca:  "Aşı sırası gelen tarım işçilerinin aşılarını bulundukları yerde yapıyoruz"

Kayseri'de Bizans döneminden kalma kayadan oyma tarihi yapı tahrip edildi.

Kemal Kılıçdaroğlu: 10 yıldır iftiralarla, trollerle benim hakkımda algı oluşturdular. Artık bunu yapamayacaklar. Kararlıyım, yaptırmayacağım. Şu an Jahrein söyleşisi yorumlarınızı okuyorum. Çayımın lezzeti bile bir başka bu gece. Sağ olun, var olun!
Demokrat amcanız Kemal.

Balıkesir'in Edremit ilçesinde 46 yaşındaki Sibel Zilkaya, tedbir kararı aldırdıktan 4 gün sonra boşandığı eşi tarafından silahla vurularak öldürüldü.
Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.