Sevdiğim Bir Abimi Kaybettim

Sevdiğim Bir Abimi Kaybettim

Sevdiğim Bir Abimi Kaybettim

Bugün Annem'e gelen telefonla yıkıldım bir anda şok oldum ve gerçekten çok üzüldüm. Aslında fazla samimi değildik fakat bundan bir kaç sene önce beraber çalışmıştık. İsmini bile unutmuştum anneme sorduğumda Mustafa Demir olduğunu söyledi.

Hatay Hassa Aktepe tarafından Akrabamız yabancı biri değil. İzmir Aliağa tarafında fabrikada çalışmıştık bir kaç ay. Geçen gün yine sanırım fabrikada çalışırken zehirlenmiş. Ve Acile kaldırmışlar yoğun bakımdaydı. Bugün beyin ölümü gerçekleşmiş. Allah Rahmet Eylesin ve Yakınlarına Sabır versin.

Gerçekten çok üzgünüm yani öz abimi kaybettim gibi üzüldüm o kadar değerli ve on numara biriydi. Kısa süre tanımama rağmen karakteri çok düzgün biriydi. Bu dünyada neden hep iyi insanlar kısa yaşıyor yada hep iyi insanların başına böyle talihsiz olaylar geliyor anlaması güç.

Ben nasıl zehirlendiğini bilmiyorum ama bu işte kesin bir dikkatsizlik ve ihmallik vardır. Ben birinci decereden yakını olsam hemen tazminat davası açarım ilgili fabrikaya.

Şimdi aklıma fabrikada çalıştığımız günler geliyor sabahları mercimek çorbası yediğimiz günleri hatırlıyorum. Abi..! gerçekten on numara biriydi. Fabrika klorak yapımı falan o üzerine bir fabrika ve tehlikeli bir iş çünkü bende çalıştım ve Fabrika yöneticileri hiç önlem alma işçilerin güvenliği gibi konulara dikkat etmiyor.

Mustafa abi gerçekten çok üzüldüm Mekanın cennet olsun. Sen sayılı iyi kişiler arasındaydın çok çabuk gittin bu dünyadan. Allah Mekanını Cennet Eylesin İnşallah. Sen değilde benim ölmem gerekiyordu ben bekarım senin geride bekleyen Ailen var gerçekten anlamıyorum bazen çok ters bir dünyada yaşıyoruz.
Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.