Hayat aslında çok güzel yaşamayı bilene

Hayat aslında çok güzel yaşamayı bilene

 


 hayat aslında çok güzel yaşamayı bilene. Bu hayatta aslında parada önemli değil... tamam, önemli ama insan parasızda belli bir miktarda paralıda yaşayabilir ve bu hayattan zevk alabilir.

ben böyle düşünüyorum açıkçası. Ben gerçekten çok parasız biriyim ayda yılda bir cebime para girer ama yinede mutlu olmayı biliyorum. Evde 4 kişiyiz ayda 4500 TL para giriyor eve ama borçlarımız çok ve geçinemiyoruz..

Fakat geçinemiyoruz diye napalım? her gün ölelim mi yani? bu durumda napçaz para olmasa bile eğlenmeyi bileceğiz. Çünkü hayat çok kısa ve anı yaşamak lazım. Yoksa hergün dert hergün geçim sıkıntısı insanı hasta yapar arkadaşlar....

ben haftada bir rakı balık yaparım bugün yaptığım gibi boşverdim valla.. ne gündemi takip ediyorum ne de.. haber izliyorum. Artık canımı sıkan ne varsa hayatımdan sildim açıkçası ve beni eğlendiren bana artık enerji veren nere varsa oraya gidiyorum...

 Biz çok kısa bir hayatın içindeyiz onu bunu hergün takarsak hem mutlu olamayız hemde ileride hastalık hastası olur gideriz gerçekten bak...!

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.