Engellilere Elektrik Desteği Yardımı

Engellilere Elektrik Desteği Yardımı

Engellilere Elektrik Desteği Yardımı

Engelli vatandaşlara 90-100 TL arası her ay elektrik desteği veriyor devlet. Bugün e devletten sosyal yardım bilgileri sorgulama sayfasına baktığımda 90 TL elektrik yardımı gördüm. Bu parayı nakit çekemiyorsunuz bulunduğunuz PTT şubesine gidip kimliğinizi verip faturanızı verip bilgisayara bakıyorlar. Daha sonra kaç para yardım gözüküyorsa o kadar indirim yapıp faturanızı ödeyebiliyorsunuz.

bugün ayın 2'si engelli maaşları güncellendi e-devlette ve elektrik desteğide ekrana yansımış bana bugün 99 TL bir elektrik yardımı yapmışlar. Fatura geldiğinde PTT'ye gidip indirimli ödüyorum. Aklınızda bulunsun.

Sadece PTT şubelerinden bu yardımı alabiliyorsunuz ve nakit çekemiyorsunuz. İstediğiniz her PTT şubesine gidebilirsiniz ve faturanızı indirimli ödeyebilirsiniz arkadaşlar.

Daha önce elektrik faturası ödemeyenler hesabınızda belkide elektrik yardımı parası birikmiş olabilir bnm arkadaşım 250 TL falan indirimli ödedi ilk seferinde. Unutmayın elektrik faturanız geldiğinde engelli kimliğini alıp PTT şubesine gidin ve bakın.
Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.