Bugün bir yavru köpek aldım

Bugün bir yavru köpek aldım

Bugün bir yavru köpek aldım

Merhaba arkadaşlar ben cenk, Antalya'da yaşıyorum. Ablam ve ben ne zamandır ailemize köpek almaktan bahsediyorduk fakat onlar karşı geliyordu. En son bunu dayıma söyledik ve dayımda annem ve babamı ikna etmişti en son bugün dayım bize bir sürpriz yaptı ve eve küçük çok tatlı bir yavru köpek alıp gelmiş.

Küçük çok tatlı Pomeranian cinsi bir köpek. Ablam ve ben çok sevindik açıkçası. Yerini falan ayarladık. Daha sonra bu köpek hakkında biraz araştırma yapıp bu köpeği güzelce besleyeceğizç Artık bizimde bir sevimli küçük bir dostumuz oldu diyebilirim.

Çok tüylü ve çok yaramaz bir köpek bu :) Yaz geldi ve haliyle artık bizlerde bu şirin köpeğimizi hergün gezdirebiliriz. Gerçekten çok sevindik. Bu köpek oyun oynamayı çok seviyor ve çok cana yakın bir köpek dayım gerçekten çok tatlı bir köpek almış.

Ne zamandır arkadaşlarımın köpeklerine bakıp üzülüyordum ve artık benimde bir köpeğim olduğu için çok mutluyum gerçekten. İnanın bir insanın bir köpeği olması çok güzel birşey şimdi daha iyi anlıyorum.

Annem ve Babam evde köpeğin olmasına karşılar ama biz ve dayım sonunda ikna edebildik. Umarım sizlerinde böyle güzel ve şirin dostu olur.
Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.