Turk.net haksız yere destek ücreti kesti

Turk.net haksız yere destek ücreti kestistyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">Turk.net haksız yere destek ücreti kesti

Evime Turk.net İnternet bağlattım arkadaşlar 80-100 Mbps hız paketine geçtim fakat internet hızım 16 Mbps hızlardaydı. Bunu Turk.net müşteri hizmetlerine söyledim onlarda 1-2 gün baktılar sonra beni aradılar ya sizde sorun var ya turk telekom ekipleri kaynaklı falan bişe dediler. Bende sorun yoktu herşey normal. Sonra bana evinize ekip gelecek eğer sizden kaynaklı bir sorun varsa 108 TL destek parası keseceğiz dediler bende tamam dedim.

Ertesi gün eve turk.net görevlisi geldi. Kablolara baktı, modeme baktı sorunun benden kaynaklı olmadığını gördü. Sorun Turk Telekom ekiplerinin falan bişe dedi yani alt yapı turk telekom bizim ev olduğu için turk telekom kaynaklı falan bişe dedi.

Bende görevliye "hocam bunu turk.net merkezine belirtin sorunun benden kaynaklı olmadığını" üzerine basa basa dedim bak. Oda "tamam sorun sizden kaynaklı değil" dedi ve gitti.

Şimdi ay sonu faturasına yerinde destek ücreti 108 TL para kesmişler toplam 218 TL falan geldi bu ay ki fatura. Bu ne kadar etik sizce?

Gelen görevli sorunun benden kaynaklı olmadığını anladı zaten, birşey de yapmadı zaten eve geldi 5 dakika durdu kablo bağlantısına baktı hıza baktı hemen gitti. Dedimde gelen görevliye hocam sorun bende değil ona göre rapor ayarla sonra boşu boşuna 108 TL ödemeyim dedim. Görevli de yok sorun sizden kaynaklı değil ödemezsiniz demişti.

Şimdi fatura özetine bakıyorum yerinde destek ücreti kesmişler 108 TL bu nasıl iş anlamadım. Bunun ardından turk.net aboneliğini sonlandırdım. Yani anlayacağınız 108 TL fazladan ücret ödemek zorunda kaldım.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Etiketler

Yorum Gönder

2 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.
  1. Evinize gelen turk.net ekibi Türk Telekom kaynaklı bir sorun olduğunu ve sorunun sizden kaynaklanmadığını demesine rağmen bunun faturasını yine de size çıkarmışlar gerçekten çok üzücü bir durum.

    YanıtlaSil
  2. Evinize gelen turk.net ekibi Türk Telekom kaynaklı bir sorun olduğunu ve sorunun sizden kaynaklanmadığını demesine rağmen bunun faturasını yine de size çıkarmışlar gerçekten çok üzücü bir durum.

    YanıtlaSil