Sanırım Korona Virüs Bulaştı

Sanırım Korona Virüs Bulaştıstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">Sanırım Korona Virüs Bulaştı

Son 2 gündür sürekli bir boğazımda ağrı ve yanma var. Öksürükde beraberinde geliyor. Dün Annem hasta mı oldun diye sordu bende sadece boğazım ağrıyor dedim. Annem; kardeşin, baban ve bende de aynı problem var dedi. Galiba Ailece Covid-19 Korona virüse yakalandık. Gerçekten korkmaya başladım açıkçası şimdi.

Sabah kalktığımda boğazımdaki yanma ve ağrı hissi artmaya başladı. Annem bal ve baharat falan aldı dün, bugün birşeyler yapacakmış bakalım onu içicez.

Şuan için şiddetli bir ağrı ve hastalık belirtisi yok ama Ailece hepimizde boğaz ağrısı ve yanma var. Birde Mart ayındayız yani ilkbahardayız kışı geçtik sayılır birde o yönden şüphelerim artmaya başladı. Boğaz ağrısı bende genelde Kışın başlangıçlarında olurdu.

Hastaneye giedeceğim bugün şuan sabahın 8'i saat 5'te boğaz ağrısıyla ve yanmayla kalktım. Bal ve bitkileri kaynatıp karıştırdım içtim. Şimdi acaba salgına yakalandıysak ne olacak onuda düşünmeye başladım ne zaman geçiyor bu korona eğer yakalandıysak? herhangi bir tedavi süreci oluyor mu bunuda öğrenmem lazım hastaneye gidip.

Kesin kardeşim bulaştırdı eğer varsa bizlerde, hergün dışarı çıkıyor arkadaşlarıyla.

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum ne yapmam gerek? bu durumda? Haberlerde izlediğim kadarıyla bilgim var. Herkes evinde bekliyor onu biliyorum sadece.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.