Rüyamda Gördüğüm Kızdan Çok Hoşlandım

Rüyamda Gördüğüm Kızdan Çok Hoşlandımstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">


Rüyamda Gördüğüm Kızdan Çok Hoşlandım

Bugün geceden sabaha kadar rüya gördüm ve üstüste kız gördüm rüyamda nedense. İlk gördüğüm rüyalardaki kızlar eskiden çıktığım kızlardı yani sevgilim olan daha önce ilişki yaşadığım kızlardı. Ama en son gördüğüm kızı daha önce hayatımda görmemiştim belki de öyle güzel bir kız bu Dünya da yok denecek kadar güzeldi ve farklıydı. Sanki melekdi belkide melekdi.

En son gördüğüm kızdan gerçekten çok hoşlandım. Kısa saçlı ve saçları kızıl renkte bana bakıp gülümsüyordu. Biraz tuhaf ama kız çok güzeldi gerçekten daha önce gerçek hayatta görmedim o kızı. Ondan önce 2 kız daha görmüştüm onları biliyordum ama en son rüyama giren bu kız çok farklıydı ve sanki beni iyi tanıyan biri gibiydi.

Sonrasında rüyadan uyandığımda sabah olmuş saat sabahın 9'u. Aklıma gelen sevdiğim tüm romantik müzikleri açıp o gördüğüm güzel kızı düşünmeye başladım açıkçası. Şimdi ona benzer bir kız resmi ekleyeceğim ama gerçekten ona benzer bir kız düşünüyorum şuan fakat yok denecek kadar nadir bir güzellikte ve yüz tipinde.

Şu sıralar aşk yaşadığım bir ilişkim yok acaba bana bu bir işaret mi diye düşünmeye başladım. Ne anlama geliyor bugün kü rüyam bilmiyorum ama o son rüyamda gördüğüm kız gerçekten aklıma kazındı. Onu düşününce çok iyi hissediyorum kendimi işte öyle bir kıza ihtiyacım var sanırım şu sıralar.

Gördüğüm kız kısa saçlı ve saçları kızıla boyatmış göz bebekleri normalinden de büyük ve siyah zaten çok kısa gördüm ve bana bakıp sanki yıllardır birbirimizi tanıyormuşuz gibi gülümsüyordu bana.

Şimdi bu güzel kızı neden gördüm rüyamda acaba? bunun anlamı nedir acaba? Artık akşama kadar bu güzel kızı düşünüp şarkı dinlerim artık bu pazar günü.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.