Kadir ve Melisa Arasında Yakınlaşma Olabilir

Kadir ve Melisa Arasında Yakınlaşma Olabilirstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">


Kadir ve Melisa Arasında Yakınlaşma Olabilir

ATV ekranlarında oynanan Kardeşlerim dizisini biliyorsunuz. ilk Bölümünden bu yana sıkı bir takipçisiyim. Dizi ilerledikçe bazı dikkatimi çeken konular var.

Ömer ve Melisa arasında bir yakınlaşma var gibi gözüküyor fakat benim izlenimlerime göre ileri ki bölümlerde Kadir ve Melisa arasında bir sürpriz yakınlaşma olabilir diye tahmin ediyorum açıkçası.

Çünkü Kadir ve Melisa ikilisinin dizideki rolleri olsun karakter uyumu olsun çok yakın birbirlerine. Diğer yandan Doruk ve Asiye arasında da yakınlaşma olabilir.

Diğer tahminlerim Akif Nebahat'tan ayrılacak ve hapsi boylayacak. Akif'in ortağı olduğu adamın eşi ile ilişkisi olduğu anlaşılacak. Daha sonra Akif, Kadir'in Annesi ve Babasının ölümünden sorumlu olduğu kanıtlanacak ve cezaevine düşecek.

Ömer'de Kuzeni Oğulcan'ın yüzünden kötü işlere bulaşacak yani başı derde girebilir. Daha sonra Kadir araya girecek.

Bu tahminlerim ilk bölümlerde olmasa bile ilerleyen bölümlerde olabilir diye düşünüyorum.

Kadir gururlu ve kardeşlerine sahip çıkan ve sorumluluk alan biri. Kardeşi Ömer çok saf ve dikkatsiz ve düşünmeden hareket eden biri. Oğulcan çok uyanık ve riskli işlere girmeyi seven biri. Melisa çok mütevazi ve düşünceli biri.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.