Kaç yıl oldu bir kız arkadaşım yok!

Kaç yıl oldu bir kız arkadaşım yok!

Kaç yıl oldu bir kız arkadaşım yok!style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">Arkadaşlar ben 36 yaşında bir erkeğim. Maddi durumlar çok kötü geçim sıkıntısı yaşıyoruz ve geçinmeye çalışıyoruz iş, güç derken kaç yıl oldu bir kız ile doğru düzgün bir ilişkiyi unuttum açıkçası.

Çevremde ve İnternette genç çiftleri gördüğümde içimde bir yara oluşuyor açıkçası ve kendimi sorgulamaya başlıyorum. Sokakta gezerken bir sevgili çifti gördüğümde içim acıyor açıkçası.

Ne çevremde bir kız var ne de iş ortamında gerçekten bu konuda çok şanssızım. Bazen aynaya bakıyorum tipim çokmu bozuk acaba diye kendimi sorguluyorum. Fakat Annem olsun, arkadaşlar olsun beni yakışıkı görüyorlar. Ama ben peki tipim yerindeyse neden hala bir kız arkadaşım yok?

Aslında bir etken var o da maddiyat bunu çok iyi anlıyorum ama kardeşim hiç mi benim seviyemde bir kız yok anlamış değilim açıkçası. Herkesin mi gözü yüksekte bu zamanda? hiç mi benim durumumda olan bir kız yok anlamış değilim.

Arkadaşlar yaş geçince insan kendine bir hayat arkadaşı olsun istiyor sonuçta erkeğiz bu yönden ihtiyaçlarımız var. Ya sokakta görüyorum gerçekten neler var neler ama ben hala neden bulamadım bir kız arkadaş onu düşünüyorum. Acaba bana büyü mü yaptılar diye düşünmeden de edemiyorum.


style="display:block; text-align:center;"
data-ad-layout="in-article"
data-ad-format="fluid"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="6498194629">Maddi durum iyi değil tamam ama hiç mi bizim durumumuzda olan veya bizim seviyemizde olan bize uygun bir kız yok anlamış değilim. Ya Ülkemizde milyonlarca kız var biri bana denk gelmez mi? Matematik, Psikolojik, Sağlık ve Fizik konularında sürekli hesaplar yapıyorum ve kendimi sorguluyorum ama bende herhangi bir eksiklik yok. Sadece Ekonomi iyi değil bir o var, fakat her kız mı ekonomiyi düşünüyor anlamıyorum açıkçası. Yok mu şöyle hiçbir şeyi düşünmeden sadece insanlığı düşünen bir kız?

Eğer ekonomiyi, maddiyatı düşünmeyen  sadece benle ilgilenecek karşılıklı sevgiyi yaşayacağımızı düşünen ve benimle aynı fikirde olan bir kız varsa buradan da tanışabiliriz lütfen yorum bıraksın belkide buradan bir birliktelik yaşayabiliriz hayat sürprizlerle doludur arkadaşlar kimin nerden geleceği kimle ne zaman ve nerede tanışacağımızı kimse bilemez. İsterse önce instagram ya da WhatsApp'tan önce mesajlaşarak birbirimizi tanımaya çalışırız ondan sonra duruma göre ilerleyebiliriz. Gerçekten artık bu yalnızlığımdan sıkıldım... Açık olmak gerekirse bir kız arkadaş arıyorum.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.