İnternetten Nasıl Para Kazandım

İnternetten Nasıl Para Kazandım

İnternetten Nasıl Para Kazandımstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">Merhaba arkadaşlar, Benim giyim üzerine tuhafiye dükkanım var. Tişört, pantolon, ayakkabı gibi bir çok ürün satıyorum. Bu aralar pandemi dolayısıyla dükkanlar kapalı biliyorsunuz. Bizlerde dükkanı kapattık ne zamandır iş yapamıyoruz. Çok kötü bir zamandayız. Borçlar falan birikti yani zor durumdayız.

Bende internetten biraz anlarım. Facebook'ta gezerken ayakkabı reklamları gördüm sonra aklıma bir fikir geldi. Dükkandaki giyisileri ve ayakkabıları bir web sitesi açıp satmayı düşündüm. Yani E-Ticaret sitesi açıp online alışveriş sitesi yapma fikri geldi açıkçası. Çünkü artık herkes internette.

Benimde bir web tasarımcı arkadaşım var onun yanına gittim ve "bana bir web sitesi açalım" dedim arkadaşa. O da "tamam" dedi. Neyse bir web sitesi açtık online ödeme yöntemleri gibi bir çok özelliği ayarladık. Dükkandaki tüm malların resimlerini çektim kategorilere ayırarak web sitesine hepsini ekledim. Biraz zamanımı aldı ama web sitesi güzel oldu.

Açıkçası zaten maddi durum kötü onun için valla ölü fiyata satmaya karar verdim %40 indirimli satmaya karar verdim tüm ürünleri. Çok ucuz fiyatlara satmaya başladım ayakkabı, tişört, pantolon vs...


style="display:block; text-align:center;"
data-ad-layout="in-article"
data-ad-format="fluid"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="6498194629">Daha sonra facebook, instagram, twitter gibi sosyal ağların çoğu yerine web sitemi tanıttım. Ayrıca bloglara, youtube benzeri yerlerde yorumlara web sitemin linkini ekledim gerçekten geri dönüşüm çok iyi oldu.

Baya ürün satmaya başladım, web sitemi kısaca her yerde tanıtmaya başladım böylece güzel paralar kazandım açıkçası.

Arkadaşlar gerçek (real) hayatta dükkanlara kimse uğramıyor açıkçası şimdi herkes internetten alışveriş yapıyor. Yani şu zamanda artık para internette dönüyor.

Şimdi yeni ürünler getirip web sitemi büyütme kararı aldım. Her gün internette gezip web sitemi tanıtçam gerçekten işe yarıyor.

 


style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.