Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurum Onaylandı

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurum Onaylandıstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">


Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurum Onaylandı

Merhaba arkadaşlar 25 yaşındayım ve şuan işsizim çalışmıyorum ve sigortam yok. Üzerime birşey de yok yani kısaca herhangi bir güvencem yok. Bundan yaklaşık 6 ay önce kadar Garanti Bankasından bir hesap açmıştım 6 ay boyunca bir kaç sefer para yükledim bir kaç sefer banka üzerinden alışveriş yapmıştım internetten.

Daha sonra geçen hafta bankaya gitmiştim öylesine bir kredi kartı başvurusu yapmıştım neyse bugün postacı geldi beni sordu daha sonra imza falan attım bi baktım kredi kartı getirmiş.

Sanırım 3200 TL limiti var. Açıkçası şaşırdım diyebilirim çünkü sigortam yok işsizim bir güvencem yok nasıl kredi kartı başvurum onaylandı anlamadım açıkçası.

Valla bu zor zamanda iyi destek oldu bana. Şimdi bakalım yarın gitçem kredi çekmek için başvuru yapıcam Garanti Bankasına belki kredi de verirler belli mi olur.

Aldığım kartla ilk evin gıdasıdır falan biraz alışveriş yaptım borçlardır falan onları ödedim ilk önce iyi oldu açıkçası.

Benim bildiğim sigortası olan çalışan birine kredi ve kredi kartı veriyorlar ama bende hiçbir şey yok. Yasalar değişti galiba ondan.

Birde Kart almadan önce 5-6 ay içinde arasıra para akışı olmuştu hesabımda falan sanırım onu gördüler ondan verdiler. Yoksa neden kredi kartı versinler benim gibi bir işsize anlamadım açıkçası. Yada artık kredi kartı herkese veriyorlar.

Herneyse iyi oldu valla tamda zor zamanımda bir anda postacı geldi kredi kartı getirdi alışveriş yaptık bir kaç önemli borçlar vardı onu ödedik çok işime yaradı gerçekten Allah razı olsun yetişti imdadıma Garanti Bankası.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.