ForumOyun.Net Web Sitesine Nasıl Konu Eklenir?

ForumOyun.Net Web Sitesine Nasıl Konu Eklenir?

ForumOyun.Net Web Sitesine Konu Nasıl Eklenir


Merhaba Değerli ForumOyun.Net Üyeleri, Öncelikle ForumOyun.Net Web Sitemizde Ne Tür Dosyalar paylaşabilirsiniz aşağıda sıralanmıştır.

  • Video – MP4 ve benzeri uzantıdaki video dosyalarını yükleyebilirsiniz.

  • Mp3  – MP3 ve benzeri uzantıdaki ses dosyalarını yükleyebilirsiniz.

  • PDF Belgeleri ve benzeri uzantıdaki dosyaları yükleyebilirsiniz.

  • Resimler, Fotoğraflar, Hareketli Resimler – JPG, Webp, PNG, GIF ve benzeri uzantıdaki görseller yükleyebilirsiniz.

  • Metin Yazılar, Özel Karakterler, Semboller, Emoji ve benzeri karakter biçimlerini ekleyebilirsiniz.

  • HTML, IFRAME Embed kodları ekleyebilirsiniz.


Konu eklemeden önce  konu ekleme kuralları sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum. Siteye konu eklemek için öncelikle üye olmanız gerekiyor. ForumOyun.Net Web sitesine konu nasıl eklenir öğrenmek için lütfen aşağıdaki anlatım kılavuzuna bakınız.

 

Videolu Anlatım
Siteye üye olduktan sonra Başlangıç paneline geliyorsunuz. Aşağıdaki Resimde kırmızı okla gösterildiği gibi.Başlangıç panelindeki sol menüden Yazılar seçeneğine tıklıyorsunuz ardından Yeni Ekle butonuna tıklıyorsunuz. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi.


1. Başlık Ekleme


Editör panelinde üstteki Başlık ekle yazan kutucuğa konunun başlığını ekliyorsunuz. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi.


2. İçerik Yazıları


Girmek istediğiniz konuları, Metin içerik yazılarını ortadaki kare olan editörün içine yazıyorsunuz. Aşağıdaki resimde gösterilen kırmızı ile işaretli olan kutucuğun içine gireceksiniz Metin Yazılarınızı. 

3. Resim, Video, MP3 Dosyalarını Yüklemek.


Resim, Video, MP3 Dosyalarını Yüklemek için Ortam Ekle butonuna tıklıyorsunuz. Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi kırmızı ok işaretinin gösterdiği butona tıklıyorsunuz. 

Daha sonra Dosya Yükle ardından Dosya Seçin butonuna tıklıyorsunuz ve Bilgisayarınızdaki eklemek istediğiniz Resim, Video, Mp3 dosyalarını seçip yüklüyorsunuz. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi.


4. Kategori Seçmek


Konularınızın kategorisini belirlemek için, hangi kategoriyi içeriyorsa sağ taraftan Kategoriler yazan Menüden ilgili kategoriyi seçiyorsunuz. Kategorileri seçmek için kategori isimlerinin yanında solundaki küçük kare şeklinde olan boş kutucuğun üzerine tıklayarak işaretliyorsunuz. Konunuza bağlı olarak Birden fazla kategoriyi işaretleyebilirsiniz. Kategoriyi işaretlediğinizde mavi renkte ( ) sembolü çıkar. Aşağıda resimde görüldüğü gibi. 

 

5. Konuyu Yayınlamak ve Paylaşmak


Başlık, Yazılarınız, Resimleriniz hazır olduğunda ve kategori seçimi de yaptıktan sonra konunuzu web sitemizde yayınlayıp herkese açık bir şekilde paylaşabilirsiniz. Bunun için En Son sağ taraftaki Yayımla butonuna tıklamanız gerekiyor. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi. 

 

Yayımla butonuna tıkladıktan sonra konularınız artık herkese açık bir şekilde görünür halde yayımlanmış olur. Yayınlanan içerik ForumOyun.Net sitesinin ana sayfasında gözükür, seçtiğiniz kategoriler sayfasında gözükür ve yazar profilinizin olduğu alanda gözükür. Ayrıca Google Arama motoru ve benzeri arama motorları sonuçlarında ve bir çok platformlarda zamanla gözükmeye başlar.

Yukarıdaki Paylaşıma İzin Verilenler Listesini, Dosya formatları ve uzantı İzinlerini Web Sitemiz üyelerine herhangi bir zaman içerisinde bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kısıtlama getirebilir. Detaylı Bilgi İçin Lütfen Hizmet Şartları Sayfamızı Ziyaret Ediniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.