Film İzlemek İnsanı Açıyor

Film İzlemek İnsanı Açıyorstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">Film İzlemek İnsanı Açıyor

3 gündür hasta oldum sanırım kendimi iyi hissetmiyorum. Birde iş stresi var valla kafam allak bullak oldu.  Ne çalışasım var ne de bir yere gidesim var şuan tek istediğim kendime gelmek, sanırım hasta oldum ondan bu durumdayım.

Akşam haberlerden sonra yemek falan yedim daha sonra bir sürü düşünceye girdim en son herşeyi salla bir film izle dedim kendi kendime. Film sitelerine girdim ve Büyücüler Kulübü: Mira‪s‬ - The Craft: Legacy bu film dikkatimi çekti ve açtım izlemeye başladım. Filmde 4 genç büyücü kızlar var. Okul ve aile ve ilişkiler ve büyüler üzerine fantastik tarzı bir film.

Film o kadar iyi olmasa da yine de akıcı geçti sürükledi yani beni içine çekti açıkçası. Yapacak birşey yoktu bende filmi izlemeye başladım. Filmin ortalarına doğru gerçekten filme kaptırdım kendimi havam değişti. Kendimi iyi hissetmeye başladım açıkçası. Bu arada filmdeki o kısa saçlı kız çok hoş duruyor beğendim o kızı :)

Yani diyeceğim o ki eğer belirsiz bir yük varsa üzerinizde veya kendinizi kötü hissettiğiniz zamanlar üzerindeki o kötü enerjiyi atmak için mutlaka bir film izleyin. Filmin sonunda üzerinizdeki o kötü enerji havası yok oluyor bir anda kendinize geliyorsunuz.

Film insanı o an ki durumdan alıp çok farklı diyarlara götürüyor. Acınızı, sancınızı veya hissettiğiniz o kötü duyguları atıyorsunuz üzerinizden. Birde sevdiğiniz veya beğendiğiniz bir film olursa daha da güzel oluyor.

Ben bunu farkettim, kendimi ne zaman kötü hissettiğimde veya enerjim düşük olduğunda hemen bir film açıp izliyorum. Daha sonra tüm o kötü havayı üzerimden atıyorum filmler sayesinde. Gerçekten işe yarıyor bir deneyin...style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.