Bu yaz artık bir tatile çıkmak istiyorum

Bu yaz artık bir tatile çıkmak istiyorumstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">


Bu yaz artık bir tatile çıkmak istiyorum

İzmir'de yaşıyorum ve 38 yaşındayım. Tam olarak hatırlamıyorum bile en son ne zaman İzmir'in dışına çıktım. Belki de 15 Yıl olmuştur. Ortaokul yıllarımda ne güzel yazları köye giderdik farklı çevreler değişik yerler görürdük hep. O zamanları özlüyorum açıkçası.(╥︣﹏᷅╥)

Şimdi hergün aynı yerde hergün aynı insanlar sıkmaya başladı ve daha bunu yeni düşünmeye başladım işin enteresan kısmı da bu yani. Eskisi kadar köylere gitmek istemiyorum fakat şöyle bu yaz yurtdışı veya şehir dışında tatil yerlerine gitmek isterim dürüst olmak gerekirse.

Mart ayındayız yaz geliyor, Denize yakın bir tatil yerine gitmek istiyorum. En son Antalya'ya gitmiştim bundan 15 yıl önceydi sanırım :D  Şuan için bir planım yok fakat imkanım olursa gerçekten bu yaz paraya kıyacağım ve bir denize yakın sahil bir yerde tatil yapmayı düşünüyorum.

Her zaman iş her zaman aynı yer ve her zaman aynı kişiler gerçekten bu durum insanı bazen bunalıma sokuyor belli bir zamandan sonra. Ben denize yakın yerleri ve denizi çok seven biriyim. En çok merak ettiğim yerler Tropikal bölgeler.

Youtube'da görüyorum bazen deep house remix videolarında falan gerçekten cennet sayılacak yerler var yahu şu yabancı ülkelerde. Hayalim zaten yaşlanınca uzak okyanusun ada sahillerinde bir ev yapıp orada yaşamak. Bir yat ve gerekli malzemeler daha sonra ölünceye kadar o sahilde huzurlu bir şekilde yaşamak gerçekten güzel hayal, ama belli mi olur belki bir gün gerçekleşir.

İnanın şöyle orman ve deniz manzaralı bir yerde biraz tatile ihtiyacım var desem yalan olmaz. Ama her yıl bir aksilik çıkıyor nedense fakat bu 2021 yaz sezonunu es geçmeyeceğim ciddiyim bu konuda ve artık bu yaz bir tatili hak ettim diye düşünüyorum.

Bir de yanımda kız arkadaşım olursa tadından yenmez :D Şu aralar Youtube'da denk geliyor herkes yurt dışına çıkıyor biz daha İzmir dışına çıkamadık kaç yıldır. Fakat onlardan cesaret alıyorum ve belki bu yaz yurtdışına çıkabilirim ;)

Ya bu konuda biraz bana cesaret ve öneri verin lütfen motivasyona ihtiyacım var gerçekten. Bu arada benimle aynı düşüncede olup bu yaz tatile çıkmak isteyen bir bayan arkadaş varsa benimle iletişime geçebilir (っ^▿^)۶🍸🌟🍺٩(˘◡˘ )style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Etiketler

Yorum Gönder

3 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.
  1. Resimdeki yerde fena değilmiş ha :)

    YanıtlaSil
  2. Hiç düşünme bile derim hemen fırsatını bulduğunda yurtdışına çık. İnsan gerçekten çok farklı duygular hissediyor değişik ortamlara girdiğinde :) Ben 3 yıl önce İspanya'ya gitmiştim çok güzel geçti... geri geldiğimde sanki bambaşka biri olmuştum. İnsanı açıyor gerçekten tatil yapmak ve farklı yerler görmek.

    YanıtlaSil
  3. Hiç düşünme bile derim hemen fırsatını bulduğunda yurtdışına çık. İnsan gerçekten çok farklı duygular hissediyor değişik ortamlara girdiğinde :) Ben 3 yıl önce İspanya'ya gitmiştim çok güzel geçti... geri geldiğimde sanki bambaşka biri olmuştum. İnsanı açıyor gerçekten tatil yapmak ve farklı yerler görmek.

    YanıtlaSil