Bestami Yıldız - İzmir Karabağlar Boyacı Ustası

Bestami Yıldız - İzmir Karabağlar Boyacı Ustasıstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">Bestami Yıldız - İzmir Karabağlar Boyacı Ustası

Merhaba Ben Bestami Yıldız,

Boya Badana Ustasıyım. İzmir ve Karabağlar Bölgesinde Boya, Badana, Yağlı Boya, Ahşap boyama vernikleme, Alçı ve Tadilat işlerinizi yapabilirim.

İzmir'in her ilçesine geliyorum Karabağlar'da yaşıyorum. Kardeşlerim ve Ben ve diğer usta ekibimle Ev, Konut, Site, Fabrika, Dükkan vb... tüm tadilat ve boya işlerinizi temiz ve eksiksiz bir şekilde yapıyoruz.

Bir çok tanınmış boya şirketleri ve bir çok emlakçı ve bir çok Müteahhit Firması ile yıllardır çalışıyoruz. Sizlerde yılların verdiği iş tecrübesi ve ekip güvencesiyle bize işlerinizi verebilirsiniz.

İşin durumuna göre ekip gelir. Hızlı ve temiz bir şekilde işleriniz yapılır. Ülke genelinede gidiyoruz. İşin durumuna göre İl dışına çıkıyoruz. Ekip ve ekipmanlarımız hazır bir şekilde size fazla yük olmadan sorunsuz bir şekilde işlerinizi yapıyoruz.

Yazlık villalar, konut siteleri, fabrikalar, yüksek katlı binalar, ofis ve bürolar,  vb.. her türlü büyüklükte olan inşaat veya tadilat işlerinizi yapacak kapasitedeyiz. Yıldız Dekor güvencesiyle işlerinizi eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde üstesinden geliyoruz.

İşlerimizde garanti ve müşteri memnuniyeti önceliklerimizden biridir. Bugün yaşamınıza yeni renkler katmak için güzel birgün.

Yıldız Dekor


İletişim: Beni Aşağıdaki Telefon Numarasından Haftanın 7/24 Saati Arayabilirsiniz. Fiyat Teklifi Alabilir, Aklınıza Takılan Sorular ve Sorunlar İçin Danışabilirsiniz.


Bestami Yıldız

Tel:  +90 535 330 5130style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.