Ankara Gölbaşında Köpek Katliamı

Ankara Gölbaşında Köpek Katliamıstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">Ankara Gölbaşında Köpek Katliamı

Ankara Gölbaşında yaklaşık olarak 35-40 köpeğin yakıldığını söylüyorlar. Bu bir katliam gerçekten. Şuan için yeni haberlerde özet geçti akşam haberlerinde detaylarını gosterirler. Birde diri diri mi yaktılar yoksa zehirleyerek öldürdükten mi sonra yaktılar orası da henüz bilinmiyor açıkçası.

Yukarıdaki gördüğünüz fotoğraf köpeklerin yakıldığı yerin fotoğrafıdır. Bu nasıl vicdanlık bu nasıl insanlık dedirtiyor gerçekten insana. Köpek ve havyan yasası çıkacağı bugünlerde şu yapılana bak arkadaş!

Bir an önce köpekleri ve hayvanları korumak için yasa çıkmalı. Yoksa bu insanlar başka dilden anlamıyor. 35-40 tane sokak köpeğinin toplu bir şekilde Ankara Gölbaşı bir arazide toplu şekilde yakıldığını söylüyorlar. Zaten Haberlerde de geçti şimdi inanasım gelmedi gerçekten.

Bir de anlamadığım konu bu köpeklerle normal bir vatandaş uğraşmaz diye tahmin ediyorum ben açıkçası. Bir şirket yada bir kurumun da eli olduğunu düşünüyorum ben artık inceleme ve soruşturma sonrası belli olur herşey.

Gerçekten bunu yapanlar artık kimse tek kişi olmadığı kesin ceza verilmeli bence hemen bulunup. Bir kişi bu kadar köpeği toplayıp yakamaz. Ne istediniz o güzelim hayvanlardan anlamıyorum nesi sizi rahatsız etti.

Hayvan hakları koruma dernekleri destekçisi olarak ben bu toplu katliamı kınıyorum ve sorumluların derhal bulunmasını istiyorum.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.