Turkcell'den Hometech Laptop Aldım

Turkcell'den Hometech Laptop Aldımstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Turkcell bayisinden Annem gitmiş Hometech marka laptop almış. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum gerçekten şuan gayet memnunum. İlk başta özelliklerini yeterli hissetmedim ama her programı hızlı bir şekilde kasmadan çalıştırıyor. Hızı gayet iyi. Annem 1900 TL'ye almış birde Turkcell puanı varmış ondan biraz daha ucuza denk gelmiş.

Camtasia, antivirüs programları, resim editör programları gibi bir çok ağır program kullandığım halde hiç kasma ve yavaşlama olmuyor. Beklediğimden daha hızlı çıktı. Windows 10 yüklü ve gayet hızlı bilgisayar.

Laptop çok hafif ve diğerlerine göre biraz boyutu küçük. Özellikleri:

Hometech ALFA 800C - Intel Celeron N3350 İşlemci - 4GB DDR3 RAM

Oyun oynamadım açıkçası fakat normal oyunları kaldırır diye tahmin ediyorum. Fakat 2.nesil oyunları kaldırmayabilir. Ben oyun için almadım zaten. Windows 10 ve tüm gerekli programları hızlı bir şekilde çalıştırıyor ve kasmıyor bu bana yetiyor açıkçası.

Kardeşimin Packard Bell Laptop'u var ve özellikleri benden yüksek olmasına rağmen gelin görün ki benim bilgisayara göre çok yavaş. Benim bu bilgisayar ondan 3 kat daha hızlı ve daha kullanışlı.

Tek kötü yanı cd room çıkışı yok. yani bilgisayarı USB flash bellek ile format falan yapıyorsunuz. Birde USB çıkışı 2 tane. Bunlar dışında başka bir eksiği yok hatta fazlası var.

Ubuntu, Windows, Linux Tüm işletim sistemlerini çalıştırıyor hepsi ile uyumlu. Şuan bu Laptoplarda kampanya var normal fiyatından ucuz bence kaçırmayın. Bu bilgisayarı Turkcell Bayilerinden taksitle alma imkanınızda var.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.