Marmaris Datça'da Çok Güzel Günler Yaşadım

Marmaris Datça'da Çok Güzel Günler Yaşadımstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Marmaris Datça'da Çok Güzel Günler Yaşadım ne günlerdi be... Şimdi nerden geldiyse aklıma o yıllara gittim bir anda. Ben sanırım yanlış hatırlamıyorsam 2004-2005 Yıllarında Marmaris Datça'da çok vakit geçirdim. Yaz aylarında sürekli orada hem çalışıyor hemde tatil yapıyordum. Ben İzmir'de yaşıyorum arkadaşım Mete Altanay ve Babası Boya Badana işleri yapıyordu o zamanlar. Daha sonra Babası İzmir'den Marmaris Datça'ya taşındı ve orada yaşamaya başladılar. Bende Yaz aylarında Marmaris Datça'ya gider onların yanında kalır hem tatil yapar hemde çalışırdım.

Mete, Melih, Mısiri ve Ben Hafta içi çalışır hafta sonları Limana iner alkolümüzü içer barlarda ve diskolarda eğlenirdik. Yanlış hatırlamıyorsam sahile sıfır bir disko vardı adı da sanırım Sound Disco'ydu, Hafta sonları Turistler ve Datça'nın yerlileri orada eğlenirdi bizlerde girer sabahlara kadar dans ederdik. Gerçekten çok güzel günlerdi.

Datça'da Perili Köşk isimli bir otel vardı genellikle Turistler vardı ve çalışanları da yabancıydı. Bizler oranın boya işlerini falan yapıyorduk çok güzel bir sahil manzarası var oranın, akşam olduğunda ise orada işi bırakıp mangalımızı yakıp rakı ve bira sofrası kuruyorduk gerçekten çok güzeldi o günler. Bu bahsettiğim 15-16 yıl kadar oldu :) O zamanlar ergenlik çağlarındaydık yani gençliğe yeni adım atıyorduk.

Boya, badana, ahşap boyası gibi bir çok iş yaptığımız için Datça'nın hemen hemen bütün köylerini, yerlerini falan dolaştık. Bazı yerler vardı çok güzeldi el değmemiş koylar manzaralar.

Şimdi Yıl 2021 nerden baksanız 17 yıl falan geçmiştir. O zamanlar gençtik ve daha hayatımızın baharındaydık. Şimdi ise büyüdük sorumluluk sahibi olduk ve eskisi gibi zevki işler yapamıyoruz ve vakit ayıramıyoruz. Şimdilerde büyüdük geçim, hayat şartları derken arkadaşları, gezmeyi falan unuttuk açıkçası. Şuan nerden baksanız 15 Yıldır Marmaris Datça'ya gidemedim açıkçası eskisi gibi değil çok şey değişti hayatımızda :) Ama oraları özlüyorum.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.