İzmir Mobilya Mağazaları Nerede?

İzmir Mobilya Mağazaları Nerede?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">
İzmir Mobilya Mağazaları Nerede?

İzmir'in genellikle mobilya mağazalarının bulunduğu İlçe Karabağlar İlçesidir. İzmir Karabağlar Yeşillik Caddesi üzerinde yol boyunca cadde üzerinde sırasıyla Mobilya, Genç-çocuk Mobilyaları, Ofis Mobilyaları, Sandalye Büro malzemeleri gibi bir çok mobilya dükkanına rastlayabilirsiniz. Caddenin her iki tarafında da bir çok mobilya mağazasına rastlamanız mümkün.

Karabağlar Buca Köprüsü Yeşillik Caddesinden Başlar Gaziemir İlçesine kadar yol boyunca cadde üzerinde yüzlerce Mobilya Büro mağazaları bulunur. Çeşit çeşit Ev, Ofis, Çocuk ve Gençler için, Dükkanlar Mağazalar için bir çok mobilya mağazası bulunur.

Ayrıca Caddenin hemen arka tarafı Sanayi bölgesidir. Ve bir çok mobilyacı ve cilacı dükkanları vardır. Çoğu müşteri sanayiden mobilyacı dükkanlarına uğramayı ihmal etmez.

Sanayi içinde de Koltuk, Yatak Odası, Sandalye, Büro ve Ofis malzemelerini toptan satan çeşitli dükkanlara da rastlayabilirsiniz.

Genellikle Hafta içi hergün akşam Saat 8 yada 9'a kadar açık olurlar, hafta sonları cumartesi de açık olurlar. Pazar günleri çoğu mağaza kapalı olur fakat bazı açık mağazalara da rastlayabilirsiniz.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.