İzmir Karabağlar Meşhur Pideci

İzmir Karabağlar Meşhur Pidecistyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">
İzmir Karabağlar Meşhur Pideci

İzmir Karabağlar İlçesinde Yunus Emre Mahallesi Meslek Lisesi Karşısında hizmet veren meşhur özlem pide kebap salonu. Bizler her zaman oradan pide yaptırıyoruz gerçekten tadı harika oraların pidesi. 1990'lı yıllardan beri işin ehli pide ustası ve pidenin gerçekten tadını alabiliyorsunuz.

İster Kıyma içini siz yaptırın ister hazır pide söyleyin her ikisi de tada damağa uygun bir şekilde size sunuyorlar. Valla bilmiyorumda çoğu pide salonunda pide yaptırdık fakat Özlem Pidenin yerini ve tadını tutmuyor.

Sanırım Konyalılar birkaç kardeş işletiyorlar mekanı. Biz Bozyaka'da oturuyoruz zamanında bir arkadaşın tavsiyesi ile oraya gittik ve pide yaptırdık gerçekten çok memnun kaldık. Ben ve ailem pideyi çok seviyoruz onun için her yapılan pideyi yiyemiyoruz ve beğenmiyoruz. Pide konusunda çok hassasız yani onun için pideyi gerçekten güzel yapan ustaları tercih ediyoruz.

Özlem Pide Salonu yıllardan beri bu işi yapan Usta ekibiyle hizmet veren nadir Pide Salonlarından biridir. Bir kez yaptırın ve oranın Lahmacun veya Pidesinin tadına bakın ne dediğimi çok iyi anlayacaksınız.

Adresi:

İzmir Karabağlar Yunus Emre Mahallesi Sırrı Atalay Caddesi Sinan Cami ve Meslek Lisesi Karşısı Cadde Üzerinde. Hemen Cadde Üzerinde Zaten DükkanlarıTabelada Özlem Pide yazar zaten.
style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.