İmitasyon Kıyafetler Çok Kalitesiz ve Dandik

İmitasyon Kıyafetler Çok Kalitesiz ve Dandikstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">


İmitasyon Kıyafetler Çok Dandik Sayın Arkadaşlar. Marka ve kaliteli ayakkabı, eşofman, tişört gibi giyisiler alamıyoruz malumunuz çok pahalllı maddi durumumuz onları almaya yetmiyor. Bizlerde Marka kıyafetlerin ve ayakkabıların emitasyonlarını alıyoruz. Geçen aşağıya merkeze indim çarşıda gezerken güzel bir mağazaya rastladım lacoste, nike, puma, adidas, gibi bir çok kaliteli markaların imitasyonları vardı. Aslında emitasyon olmasına rağmen o kadar da ucuz değildi. Fakat güzel giyisiler vardı beğendim açıkçası.

Bir tişört, eşofman üstü ve bir de adidas ayakkabı emitasyon aldım. 1 hafta falan giydim Annem çamaşır makinesine attı yıkadı bir baktım tişört ve eşofman solmuş ve yıpranmış, "Anne ne oldu bunlara" dedim.... "ben bilmiyorum normal her zaman yıkadığım derecede yıkadım" dedi.

Ayakkabı da 2 ay sonra önleri patladı. Ya birde arkadaşlar ucuza almadım yani emitasyon olmasına rağmen yinede yüksek fiyat ödedim ama gelin görün ki giydikten sonra yani kullandıktan sonra 1 hafta, ayakabı da 2 ay sonra berbat hale geldi.

Mağaza da çok güzel orjinal dururken, kullandıktan sonra o ilk göründüğünün yanından bile geçmiyor o kadar dandikmiş yani. Ya birde ucuz olsa tamam diyeceğimde valla yine yüksek fiyatlar ödedim açıkçası ondan biraz sinirim bozuldu.

Ama bundan sonra dersimi aldım! size de tavsiyem sakın güzel ve marka ve kaliteli göründüğüne aldanmayın kullandıktan sonra gerçekten o ilk görünümünü kaybediyor tıpkı bir resim kağıdının suya batırılması ve sudan çıktıktan sonra o resimin bozulması erimesi gibi.

Ben artık Gerçekten orjinal markaların kampanyalarına bakıyorum, her yerden alışveriş yapmıyorum. Sayılı bilinen büyük mağazalara gidip kampanyalı, indirimli ayakkabılar ve kıyafeter alıyorum. Ya da sezon sonu indirimli mağazalara gidip marka ve kaliteli kıyafetler ve ayakkabılar alıyorum.

Bu imitasyon markalar satan dükkanların çoğu göz boyaması, kumaşları falan hiç kaliteli değil. Daha ilk yıkandığında yıpranıyor, rengi soluyor, ya da yırtılıyor çoğu dandik ve hiç kullanışlı değil açıkçası.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.