Hayat öylede böylede geçiyor be

Hayat öylede böylede geçiyor be


Hayat öylede böylede geçiyor be

Geçmişe gittim bir anda salonda uzanırken çocukluk yıllarımdan gençlik yılarıma kadar tüm yaşadığım ve aklıma gelen anılara gittim. Ne çok şey yaşamışım. Hayatıma kimler gelmiş kimler geçmiş. İyi günlerimde oldu kötü günlerimde. Zaman hızlı geçiyor, anı yaşadığımızda değil geriye baktığımızda anlıyoruz.

Çok kişiyi kırdık yada çok kişiye iyilik yaptık hepsi geldi geçti. Bana şunu düşündürdü önemli olan insanlık gerisi boş. Bir zaman sonra yaşlılık zamanımız gelecek ve daha sonra bizlerde diğerleri gibi bu dünyadan göç edeceğiz. Yanımızda hiçbirşey götürmeyerek.

Yaş geçtikçe insanın ernerjisi düşüyor eskisi kadar bazı zevklerinden tad almamaya başlıyor. Huzur istiyor, sadelik istiyor ve birazda yalnızlık.

Sağlık gerçekten çok önemli bir husus, çünkü kaybedince değerini anlıyoruz. Sağlık olmazsa hiçbir şey olmaz.

Artık yaşlandığımı hissediyorum çünkü çok hassaslaştım bazı konularda. Çok merak ediyorum öldükten sonra ne olacak? bunu kimse bilmiyor.

Bazen düşünüyorumda geçmişe baktığımda çok hatalar yapmışım. Şimdi o yılları düşündüğümde çok utanıyorum. Fakat elden birşey gelmez geçmişe gidemeyiz.

Ama şunu çok iyi anladım bu dünyada herkes tek başına yaratılmış ve tek başına uçup gidecek bu dünyadan.
Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.