Hangi Marka Spor Ayakkabı Daha İyi?

Hangi Marka Spor Ayakkabı Daha İyi?



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="7165426968"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">




Hangi Marka Spor Ayakkabı Daha İyi?

Bana göre pantolon ve tişörtten önce ayakkabı gelir. Ayakkabı insanın stilini ve tarzını yansıtan en önemli unsurdur. Pantolon ucuz ve markasız olabilir ve tişörtte aynı ucuz ve markasız olabilir ama ayakkabı önemlidir. Marka ve kaliteli ayakkabı olması gerekir ben şahsen bu fikirdeyim.

Gençlerimiz genellikle Spor ayakkabı giyiyor. Spor ayakkabılardan en çok tercih ettikleri marka ise Adidas sanırım. Adidas markasını ben giymiyorum şahsen ben genellikle Nike ve Puma markalarını tercih ediyorum.

Ama Adidas da zamanında çok giydim. Adidas, Nike, Puma, Air Jordan, Polo, Lacoste bu saydığım markaların hepsini aldım ve giydim. Ama içlerinde en iyisi ve kullanışlısı bana Nike geldi. Nike ve Air Jordan, ayakkabı markaların içinde en sağlamı ve en iyisi diyebilirim. Bir Nike ve Air Jordan ayakkabısı aldığımda yıllardır giyiyorum o kadar sağlam ayakkabıları var. Fakar diğer markaları aldığımda fazla uzun sürmeden ya yırtılıyor ya da rengi gidiyor ya da derisi falan yıpranıyor.

Ama Nike ayakkabıların bazı modelleri var gerçekten çok sağlam ve çok şık. Air Jordan'da çok sağlam ve uzun ömürlü bir ayakkabı fakat çoğu basketbol tarzında ama şu aralar yeni modellerin de normal gündelik giyilecek türden ayakkabıları da var açıkçası. Nike ve Air Jordan biraz pahallı ayakkabı ama uzun ömürlü. Verdiğiniz paraya değer açıkçası.

Puma ayakkabılarını da beğeniyorum ama Nike ayakkabı gibi kullanışlı değil. Şimdiye kadar yıllardır giydiğim ve test ettiğim en sağlam Spor Ayakkabı markası Nike çıktı. Nike ayakkabıların bazı modelleri var gerçekten yıllarca giyebilirsiniz.



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6677156170534283"
data-ad-slot="5469201910"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Etiketler

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* * Lütfen, Burada spamlı kelimeler kullanmayin. Tüm Yorumlar Yönetici Tarafından İncelenir. Hakkınızda İşlem başlatılır.